Bestalarm

بست آلارم

شرکت بست آلارم ( با مسئولیت محدود ) در سال ۱۳۶۰ شمسی با مدیریت حسین روشن روان با نام لاتین Best Alarm Security تاسیس گردید. این سازمان با مدیریتی کار آمد و تلاش مستمر کارکنان متعهد خود توانسته است پس از پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران بسهم خود بخشی از مراکز و دوایر دولتی را به پیشرفته ترین تجهیزات حفاظتی ، ایمنی و حفاظتی تصویری و تکنولوژی مدرن تجهیز نماید . بست آلارم با توجه به تولیدات خود در طول چند سال گذشته موفق گردیده علاوه بر جلب رضایت کامل مشتریان خود با چندین شرکت معتبر اروپایی و آسیایی بعنوان نماینده رسمی و انحصاری در ایران مشغول فعالیت شد و همچنان مفتخر است بر اساس خواسته مشتریان گرامی خویش به ارائه مدرن ترین و پیشرفته ترین تجهیزات و خدمات پس ازفروش که همواره سر لوحه فعالیت این شرکت بوده است مبادرت به همکاری و مشاوره نماید . سازمان بست آلارم با سابقه ای نزدیک به نیم قرن فعالیت در سال ۱۳۹۴ مفتخر به اخذ لوح و تندیس از اتحادیه الکترونیک و حفاظتی و اتحادیه سراسری شرکت های فنی و مهندسی حفاظت الکترونیک و شبکه ایمنی و مجله وزین ایران آلارم بعنوان پیشکسوت صنف گردید. این مجموعه با کادری مجرب و فنی و سابقه ای طولانی افتخار اجرای بیش از ۵۰۰۰ پروژه خصوصی و بیش از ۳۰۰ پروژه ملی در کشور را داشته و رضایت مشتری را سرلوحه خود قرار داده است. بست آلارم بر این باور است که فروش ، پایان یک معامله نیست بلکه شروع یک تعهد نسبت به خریدار است ، با عنایت به این موضوع ، واحد خدمات قبل و بعد از فروش همواره در کنار واحد بازرگانی شرکت سعی در ارائه بهتر خدمات نسبت به مشتریان محترم را دارد . شایان ذکر است آنچه این فعالیت را بهبود می بخشد حضور واحد فنی متخصص این شرکت می باشد . کارشناسان سازمان بست آلارم با تخصص و تجربه ای که در زمینه محصولات ایمنی ، امنیتی و تصویری دارند آماده ارائه تجربیات و دانش خود جهت انتخاب یک محصول خوب و با کیفیت همراه با قیمت مناسب در اختیار سازمان های دولتی ، پالایشگاه ها و نیروگاه ها ، بانک ها ، کارخانجات ، هتل ها ، پادگان ها و ... می باشند . خدا را شاکریم که سازمان بست آلارم در خارج از مرزهاي ميهنمان به عنوان بزرگ ترين مركز پخش سيستم هاي حرفه اي ايمني ، امنيتي و حفاظت تصويري در سرتاسر ايران پهناور شناخته شده است . تعدادی از افتخارات بست آلارم به شرح زیر می باشد : دریافت لوح و تندیس بعنوان پیشکسوت صنف از اتحادیه های خود جواز ثبت علامت استاندارد ایران بر روی محصولات تولیدی دریافت لوح تقدیر از چندین پروژه ملی که این سازمان افتخار مشاوره و خدمت به آنها را داشته دریافت لوح تقدیر از چندین نمایشگاه بین المللی جمهوری اسلامی ایران تائیدیه سازمان آتش نشاني و خدمات ايمني تهران بزرگ راه اندازی بزرگترین خط تولید سیستم های حفاظتی و اعلام حریق در ایران

این سازمان در زمینه فعالیتهای زیر اقدام به مشاوره، طراحی، اجرا، سرویس و نگهداری می نماید:

سیسیتم اعلام و اطفاء حریق اتوماتیک و دستی با تائیدیه سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی تهران بزرگ

سیسیتم درب ها و کرکره های اتوماتیک و شیشه ای، دربهای نفررو (ضد حریق)

سیسیتم صوتی جهت سخنرانی و سالن های کنفرانس و پیجینگ

سیستم دوربین مداربسته

سیستم اعلام سرقت هوشمند و پیرامونی

سیستم کنترل تردد و قفل های هوشمند

سیستم هوشمندسازی مکانهای مسکونی، تجاری و پارکینگ ها

درب بازکن های هوشمند و چشمی دیجیتال

گیت های فرودگاهی، فروشگاهی و نفررو

سیستم صاعقه گیر و ارستر


چشم انداز آینده

در دنیای امروز، شرکت های موفق شرکت هایی هستند که همگام با تغییرات سریع تکنولوژی، استفاده از موفّق ترین روش کسب و کار، ابتکار و خلاقیت در عمل، بهترین خدمات را در اختیار مخاطبین خود قرار دهد. لذا شرکت بست آلارم قصد دارد تا با استفاده از به روزترین تکنولوژی درپروژه های کلان صنعتی در زمینه سیستم های ایمنی، امنیتی، نظارتی و حفاظتی و همچنین ارائه محصولات مدرن و با کیفیت بالا منطبق با استانداردهای بین المللی، گام های بلندتر از پیش به سوی توسعه هرچه بیشتر شرکت بردارد تا با استفاده از گنجینه سپرده شده توسّط مدیریت محترم شرکت و تیم های تخصّصی خود در زمینه های مشاوره، طرّاحی، اجرا، تولید و عرضه، ضمن ارتقای بیش از پیش سطح کیفی خدمات، به رتبه اوّل شرکت های فعّال در زمینه کاری خویش دست یابد.

ماموریت سازمانی

به منظور حفظ شهرت و اعتبار ملّی، شرکت بست آلام همواره در تلاش است تا با استفاده از پیشرفته ترین سیستم های ایمنی، امنیتی، نظارتی و حفاظتی با کیفیت بالا منطبق بر استانداردهای بین المللی به همراه تیم های تخصصی مهندسی، بازاریابی و بازرگانی در خدمت مخاطبین خود باشد تا با ارتقای سطح کیفی خدمات خود بتواند با رقبای جدّی خود در داخل و خارج از کشور رقابت کند.


 تالار افتخارات

  1. ریافت لوح تقدیربه عنوان شرکت برتر از اتحادیه شرکت های فنّی، مهندسی حفاظت الکترونیک و شبکه های ایمنی
  2. دریافت لوح تقدیر از چندین نمایشگاه بین المللی جمهوری اسلامی ایران
  3. دریافت لوح تقدیر از چندین پروژه ملّی که این شرکت مفتخر به اجرای صفر تا صد آن بوده است
  4. دریافت تاییدیه اجرایی سیستم های اعلام حریق از سازمان آتش نشانی
  5. جواز ثبت علامت استاندارد ایران بر روی محصولات تولیدی شرکت بست آلارم
  6. عضو اتحادیه های مربوطه به مدت 20 سال
  7. دریافت نمایندگی رسمی و انحصاری از برترین شرکت های اروپایی و آسیایی

 استانداردها و تاییدیه ها 

 تندیس ها


 تقدیرنامه ها


 تیم ما


    این شرکت با اتّکا بر نزدیک به نیم قرن سابقه و تجربه، دانش علمی تیم متخصّصین و بهره گیری از جدیدترین تجهیزات و تکنولوژی روز دنیا منطبق بر استانداردهای بین المللی مرتبط توانسته است در طی سال های پر فراز و نشیب همچنان خوشنام و پر افتخار در زمینه سیستم های ایمنی، امنیتی، نظارتی و حفاظتی فعّالیت کند. در حال حاضر، شرکت بست آلارم توانسته است بنابر تمام توانمندی های بالقوه خود، به عنوان یکی از پنج شرکت برتر در زمینه فعّالیت خود در کنار دیگر رقیبان بدرخشد.


 

حسین روشن روانمدیر عامل


شرکت بست آلارم در سرتاسر ایران دارای نمایندگی های فعال می باشد.