شرکت بست آلارم به عنوان مشاور، طرّاح، مجری، تولیدکننده و عرضه کننده سیستم های ایمنی، امنیتی، نظارتی و حفاظتی خدمت رسانی می کند. این شرکت بنابر تجربه تیم های متخصص خود توانسته است حوزه کاری وسیعی را تحت پوشش قرار دهد که عبارتند از:


 سیستم های صوتی ۱۳ سیستم­ های اعلام حریق ۱
 گازسنج­ ها ۱۴  سیستم­ های اطفای حریق ۲
 سیستم­ های برق اضطراری ۱۵  انواع دوربین­ های مداربسته ۳
 صاعقه­ گیرها ۱۶  سیستم ­های اعلام سرقت ۴
 کابل­ های ضد حریق ۱۷  آنتن مرکزی ۵
 درب شیشه­ ای اتوماتیک ۱۸ خانه هوشمند  ۶
 راه ­بندهای اتوماتیک ۱۹  پارکینگ هوشمند ۷
 درب­ بازکن­ های تصویری ۲۰ سیستم­ های کنترل تردد  ۸
 گیت­ های فرودگاهی و فلزیاب ۲۱  قفل­ های دیجیتال ۹
 گیت­ های نفررو مترو ۲۲  چشم­ های دیجیتال ۱۰
 گیت ­های فروشگاهی ۲۳  شبکه ۱۱
 درب­ های نفررو بیمارستانی ۲۴ حفاظت پیرامونی  ۱۲

*   واحد اجرایی شرکت بست آلارم با به کارگیری از مجرّب­ترین نیروهای فنّی و آشنا با استانداردهای بین­المللی که به صورت دوره­ای تحت آموزش­های تخصصی قرار گرفته­اند، توانسته است تاکنون مفتخر به اجرا و راه اندازی موفّق صدها پروژه ملّی و هزاران پروژه شخصی باشد.

*    تیم تخصّصی شرکت بست آلارم، مشاور و طرّاح پروژه­های کلان صنعتی و ملّی منطبق با استانداردهای بین­المللی می­باشد. این تیم با سابقه با استفاده از پیشرفته ترین سیستم­های روز دنیا، طرح­های پیشنهادی خود را در اختیار مشتریان خود قرار می­دهد.

*    شرکت بست آلارم خود را موظّف به تأمین تجهیزات استاندارد مورد نیاز برای پروژه­های خود می­داند. تمامی تجهیزات این شرکت از برندهای سرشناس و معتبر دنیا تهیه می­گردد تا با نازلترین قیمت و گارانتی شرکت سازنده به سادگی در اختیار مشتریان عزیز قرار گیرد.

*    پشتیبانی مداوم و قابل اطمینان، موجب رضایت مشتریان و اطمینان آنها از خدمات ارائه شده توسّط شرکت می­گردد. لذا شرکت بست آلارم خود را متعهّد می­داند تا در جهت ارتقای سطح کیفی خدمات پس از فروش و اجرا، از هیچ کوششی در این راستا دریغ نکند و امید است که همواره رضایت مشتریان عزیز که کلید طلایی برای حفظ نام سربلند شرکت می­باشد، رتبه شرکت را بیش از پیش در حوزه فعّالیت خود ارتقا دهیم.

*    واحد ناظر بر اجرای شرکت بست آلارم، جهت نظارت بر اجرای حرفه­ای و بدون نقص پروژه، انتخاب می­کند و آن شخص موظّف است تا مطابق با استانداردهای بین­المللی به مدیریت، نظارت و کنترل کیفی فازهای مختلف پروژه را ارزیابی کند.

*     شرکت بست آلارم با استفاده از مجرّب­ترین کارشناسان فنّی در تصمیم­گیری و تعیین دقیق نیاز مشتریان، خدمات مشاوره­ای را برای کاهش اشتباهات احتمالی، تعیین کمترین هزینه اجرای پروژه و تشخیص بهترین و مناسب­ترین پیشنهاد در تصمیم­گیری نهایی را به مخاطبین و مشتریان خود ارائه می­دهد.

*  کلیّه خدمات ارائه شده توسّط شرکت بست­آلارم به پرسنل مربوطه کارفرما آموزش داده می­شوند. همچنین این شرکت یکی از اوّلین شرکت­هایی می­باشد که اقدام به برگزاری دوره­ها و سمینارهای آموزشی در سطح کشوری نموده است.

There are no products