پیام مدیر عامل

پیام مدیر عامل

با استعانت از خداي منان سازمان بسـت آلارم با اتكاء بر سـابقه و تجـربه اي نزديك به نيـم قرن و با اسـتفاده از دانش علمي ، تجربه عملي متخصصين خود و بهره گيري از جديد ترين تجهيزات و تكنولوژي روز دنيا و رعايت استانداردهاي مرتبط و ارتقاء كيفي خدمات در زمينه سيستم هاي ایمنی, امیتی و حفاظت تصویری از نقاط قوت اصولي كه در تمامي مراحل از بدو تاسيس تا كنون مد نظر اين شركت بوده توانسته است گام هاي مهمي برداشته ، بطوریکه در سال ۱۳۹۴ مفتخر به دریافت لوح و تندیس از اتحادیه های خود به عنوان پیشکسوت صنف گردید .

این سازمان با استراتژی هدفمند و سیاستی نوین بر اساس چارت سازمانی مدون با حرکتی آهسته ولی پیوسته و محکم در حال پیشرفت بوده و خواهد بود.

همچنين اين سازمان با بهره گيري از كاملترين امكانات و با پيشرفته ترين تجهيزات در اين سالهاي پر فراز و نشيب توانسته است تا حد زيادي به اهداف شركت كه تامين كننده ايمني و امنيت است نايل آمده و سهم بزرگي از خدمت رساني به مردم ایران را بخود اختصاص دهد .

لازم به ذكر است كه اين سازمان اولين توليد كننده دستگاه هاي اعلام حريق با مهر استاندارد در ايران و با داشتن نمايندگي از برترین كمپاني هاي اروپایی و آسیایی و تامين نيازهاي مشتري بعنوان همراهي قابل اعتماد در خدمت مردم سرزمین خود مي باشد .

شايان ذكر است هدف مدیران وكليه پرسنل در اين مجموعه سعي در بدست‌آوردن رضايت مشتري با در نظر داشتن كليه استانداردهای ISO۹۰۰۱-۲۰۰۸/ISO۱۴۰۰۱-۲۰۰۴/OHSAS۱۸۰۰۱-۲۰۰۷ و اصول مشتري مداري و ارائه بهترين خدمات در تامين كردن آرامش و امنيت براي مردم عزيز ايران مي باشد .

خدا را شاکرم که توفیق آموزش به بسیاری از مدیران این صنف را داشته ام که کار خود را از این سازمان شروع نمودند و از موفقیت آنها لذت میبرم و از اینکه در بین همکارها این سازمان به عنوان دانشگاه این صنف شناخته شده است به خود میبالم.

شركت بست آلارم نامي آشنا و قابل اعتماد در زمينه سيستم هاي ايمني ، امنيتي و حفاظت تصویری مي باشد .