Best Alarm

خدمات سازمان

p1

کلیه خدمات ارائه شده توسط مجموعه بست آلارم به پرسنل کارفرما آموزش داده می شود و این خدمات تا زمانی که پرسنل از مهارت کافی برای کار با پروژه و برنامه ها برخوردار نگردند، ادامه می یابد. علاوه بر آن کارشناسان مجرب و با دانش بست آلارم در صورت درخواست مشتری نسبت به آموزش و راه اندازی دیگر محصولات حوزه فعالیت خود اقدام می نمایند.

p2

واحد اجرایی بست آلارم با بکار گیری از مجرب ترین کارشناسان که دارای گواهینامه های معتبر بین المللی و با دانش روز می باشند اقدام به اجرای پروژهای دولتی و خصوصی می نماید.از افتخارات واحد اجرایی این سازمان می باشد که پروژه هایی از خود برای مشتری بجا گذاشته است که جز رضایت مشتری در ظرافت کاری و اهمیت به ریزه کاری ها چیز دیگری نبوده است.

p3

بنابر نیاز مشتریان محترم ، در این مرحله طراحی به صورت جداگانه در اختیار مشتری قرار می گیرد. طرح های ارائه شده توسط طراحان این سازمان بر اساس استانداردهای بروز جهانی می باشد.

p4

مجموعه  بست آلارم خود را موظف میداند که کلیه محصولات مربوط به حوزه فعالیت خود را برای مشتریان تأمین نماید. با توجه به تحریم ها اکثر محصولات بست آلارم با نازلترین قیمت و گارانتی معتبر از برندهای مطرح و معتبر جهان به سادگی در اختیار مشتریان قرار می گیرد.

p5

داشتن سیستم امنیتی مطمئن، بروز و ماندگار تنها با پشتیبانی مداوم و قابل اطمینان میسر می گردد
واحد پشتیبانی بست آلارم  مفتخر است که همواره پیشرو در امر ارائه خدمات پس از فروش در سطح ایران بوده و در این راه از هیچ کوششی دریغ نمی نماید و همواره رضایت مشتریان باعث دلگرمی و تداوم این امر شده است.

p6

در صورت تمایل مشتریان واحد نظارت بر اجرای بست آلارم ، مسئولیت نظارت بر اجرای پروژه ها را بر عهده می گیرد و با مطابقت بر استانداردهای روز جهانی به مدیریت و نظارت بر روند اجرایی پروژه می پردازد.

p7

در این مرحله با مجرب ترین کارشناسان اجرایی در تصمیم گیریها و تعیین دقیق تر نیاز مشتریان در کنار آنها خواهیم بود. مشاوره دقیق با کارشناسان مجرب و خبره این سازمان با کاهش اشتباهات احتمالی، تعیین هزینه اجرایی معقول و تشخیص بهترین و مناسب ترین پیشنهاد کاری در تصمیم گیری نهایی به مشتریان کمک بسزایی دارد.