شرکت بست آلارم ( با مسئولیت محدود ) در سال ۱۳۶۰ شمسی با مدیریت حسین روشن روان با نام لاتین Best Alarm Security تاسیس گردید.
این سازمان با مدیریتی کار آمد و تلاش مستمر کارکنان متعهد خود توانسته است پس از پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران بسهم خود بخشی از مراکز و دوایر دولتی را به پیشرفته ترین تجهیزات حفاظتی ، ایمنی و حفاظتی تصویری و تکنولوژی مدرن تجهیز نماید .
بست آلارم با توجه به تولیدات خود در طول چند سال گذشته موفق گردیده علاوه بر جلب رضایت کامل مشتریان خود با چندین شرکت معتبر اروپایی و آسیایی بعنوان نماینده رسمی و انحصاری در ایران مشغول فعالیت شد و همچنان مفتخر است بر اساس خواسته مشتریان گرامی خویش به ارائه مدرن ترین و پیشرفته ترین تجهیزات و خدمات پس ازفروش که همواره سر لوحه فعالیت این شرکت بوده است مبادرت به همکاری و مشاوره نماید .
سازمان بست آلارم با سابقه ای نزدیک به نیم قرن فعالیت در سال ۱۳۹۴ مفتخر به اخذ لوح و تندیس از اتحادیه الکترونیک و حفاظتی و اتحادیه سراسری شرکت های فنی و مهندسی حفاظت الکترونیک و شبکه ایمنی و مجله وزین ایران آلارم بعنوان پیشکسوت صنف گردید.
این مجموعه با کادری مجرب و فنی و سابقه ای طولانی افتخار اجرای بیش از ۵۰۰۰ پروژه خصوصی و بیش از ۳۰۰ پروژه ملی در کشور را داشته و رضایت مشتری را سرلوحه خود قرار داده است.
بست آلارم بر این باور است که فروش ، پایان یک معامله نیست بلکه شروع یک تعهد نسبت به خریدار است ، با عنایت به این موضوع ، واحد خدمات قبل و بعد از فروش همواره در کنار واحد بازرگانی شرکت سعی در ارائه بهتر خدمات نسبت به مشتریان محترم را دارد . شایان ذکر است آنچه این فعالیت را بهبود می بخشد حضور واحد فنی متخصص این شرکت می باشد .
کارشناسان سازمان بست آلارم با تخصص و تجربه ای که در زمینه محصولات ایمنی ، امنیتی و تصویری دارند آماده ارائه تجربیات و دانش خود جهت انتخاب یک محصول خوب و با کیفیت همراه با قیمت مناسب در اختیار سازمان های دولتی ، پالایشگاه ها و نیروگاه ها ، بانک ها ، کارخانجات ، هتل ها ، پادگان ها و ... می باشند .
خدا را شاکریم که سازمان بست آلارم در خارج از مرزهاي ميهنمان به عنوان بزرگ ترين مركز پخش سيستم هاي حرفه اي ايمني ، امنيتي و حفاظت تصويري در سرتاسر ايران پهناور شناخته شده است .
تعدادی از افتخارات بست آلارم به شرح زیر می باشد :
دریافت لوح و تندیس بعنوان پیشکسوت صنف از اتحادیه های خود
جواز ثبت علامت استاندارد ایران بر روی محصولات تولیدی
دریافت لوح تقدیر از چندین پروژه ملی که این سازمان افتخار مشاوره و خدمت به آنها را داشته
دریافت لوح تقدیر از چندین نمایشگاه بین المللی جمهوری اسلامی ایران
تائیدیه سازمان آتش نشاني و خدمات ايمني تهران بزرگ
راه اندازی بزرگترین خط تولید سیستم های حفاظتی و اعلام حریق در ایران
این سازمان در زمینه فعالیتهای زیر اقدام به مشاوره، طراحی، اجرا، سرویس و نگهداری می نماید:
سیسیتم اعلام و اطفاء حریق اتوماتیک و دستی با تائیدیه سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی تهران بزرگ
سیسیتم درب ها و کرکره های اتوماتیک و شیشه ای، دربهای نفررو (ضد حریق)
سیسیتم صوتی جهت سخنرانی و سالن های کنفرانس و پیجینگ
سیستم دوربین مداربسته
سیستم اعلام سرقت هوشمند و پیرامونی
سیستم کنترل تردد و قفل های هوشمند
سیستم هوشمندسازی مکانهای مسکونی، تجاری و پارکینگ ها
درب بازکن های هوشمند و چشمی دیجیتال
گیت های فرودگاهی، فروشگاهی و نفررو
سیستم صاعقه گیر و ارستر

بازرگانی بست آلارم اقدام به افتتاح اولین بورس کلیه تجهیزات ایمنی، امنیتی، آتش نشانی و حفاظت تصویری در ایران نمود. این مجموعه هیچگونه محدودیت برندی و وارداتی ندارد. آدرس:تهران میدان هلال احمر نرسیده به میدان رازی بازار نگین رازی

There are no products